Ideaal voor de wintermaanden – meer grip, meer haalbare technieken, een voorbereiding voor de zomer Trial Training
Urban E-Trial Training met E- huurmotoren of eigen E-Trial motor
Ben je een wegmotorrijder, of ben je een offroad rijder, Trial leren rijden brengt je verder, geeft je andere inzichten & laat je veiliger met je eigen motor omgaan.
Deze opleiding is door de gemakkelijke E-Trial motoren ook haalbaar voor de beginnende motorrijder
De Trial opleidingen worden steevast aangeboden MET E-huurmotor, dus als je reserveert dan reserveren we ook ineens een motor voor jou.
Goed om weten, jij hebt 1 motor ter jouwe beschikking (de motor wordt niet gedeeld met een andere cursist)
Heb jezelf een E-Trial motor?
Dan kan je ook mee (€-50 met eigen E-Trial motor)
Hoe ziet de dagindeling eruit:
–Verwelkoming je op het afgesproken uur ten huize Endurofun HQ te Geetbets, Steenstraat in 3450 Geetbets
–Wat fris/koffie & koek bij aankomst
–Trial opleiding 3-4u
–Lunch
–Frisse pint als afsluiting
Je kan apart of met enkele vrienden inschrijven op reeds geplande data, je rijdt dan met andere Trial rijders mee in de groep. Weet dat deze eerste opleiding het begin is van alles.
Indien je met 4 bent of meer, kan je opteren voor een eigen datum. Kijk dan op Vriendenuitstap
Mits motor ervaring is deze opleiding doenbaar voor iedereen.
Wat kost het: € 150pp
De waarborg bedraagt €100 (apart mee te brengen)
Kom jij met je eigen Trial motor, dan betaal je €100
Wat is inbegrepen:
-De Trial opleiding
-De huur van de motor
-De brandstof
-Het poetsen achteraf
-Wat te eten en te drinken
Niet inbegrepen:
-Uw eigen schade (lees de huurvoorwaarden)
Uw Profiel:
-Jij bent een motorrijder – of kan met een motor rijden
-Hebt een helm/Jas/lange broek/hoge schoenen tot boven de enkel & handschoenen (huren van kledij en helm is NIET mogelijk)
-Wil meer Trial technieken ervaren
-Zoekt een nieuwe uitdaging
Zorg dat je erbij bent!